ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Український бюджет може втрачати в офшорах мільярди доларів. Подолання тіньових механізмів, детінізація та деофшоризація економіки – задача  з нелегких, але необхідних для кожного  громадянина і країни в цілому. Тим паче в цей час.

Не допустити її можна, але за умови партнерства та об’єднавши зусилля влади і легального бізнесу у форматі win-win.

ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання  пропонує бізнесу підписати меморандум з Одеською ОВА. Цей меморандум є взаємним, добровільним та паритетним.

Він визначає зміцнення співпраці в аграрному, транспортному та продовольчому секторах, стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки.

Один із важливих пунктів меморандуму – забезпечення прозорості ланцюгів постачання від виробника до споживача, зокрема підтвердження походження та якості української агропродукції, яка постачається на світові ринки.

Підписанти меморандуму матимуть можливість звертатися до держави в особі Одеської ОВА за підтримкою, зокрема у розбудові нової експортної інфраструктури, рівних умов для ведення бізнесу та за консультацію спільних дій.

ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання (далі – Меморандум).

Приєдналися:

Інформацію про намір приєднатися до Меморандуму можливо надсилати на електронну адресу Одеської обласної державної (військової) адміністрації  genotdel@odessa.gov.ua та за адресою: проспект Шевченка, 4,
м. Одеса, 65032