Програми

Доступність передбачає забезпечення жінкам і чоловікам з інвалідністю доступу нарівні з іншими до фізичного оточення, транспорту, інформації та зв’язку, інформаційно-комунікаційних технологій і систем послуг як у міській, так і в сільській місцевості.

Посібник «Організація та реалізація процесу надання фізичного супроводу та допомоги на транспорті пасажирам з інвалідністю. Методичні рекомендації для працівників транспортно-дорожньої інфраструктури»

Інформація про доступність транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю у Одеській області станом на грудень 2021 р.

Інформація щодо кількісних показників доступності автомобільного та міського електричного транспорту загального користування для осіб з інвалідністю станом на 01.12.2021

 

30 травня 2018 року, під час засідання Кабінету Міністрів України було схвалено Національну транспортну стратегію на період до 2030 року «Drive Ukraine 2030».

Презентація Стратегії

НАЦІОНАЛЬНА транспортна стратегія України на період до 2030 року

Євроінтеграція EUkraina

Урядова кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.