У системі єЧерга – важливі зміни.

Запрацювали оновлення, завдяки яким перетин кордону буде простішим.

Відсьогодні розширено обмін інформацією з базою даних Державної митної служби України. Завдяки обміну єЧерга може порівнювати номер вантажівки та країну її реєстрації з тою, яка була зареєстрована при перетині кордону. Таким чином в черзі залишаються тільки 100% верифіковані машини.

Система зможе верифікувати дані про машину лише за тих умов, що машина знаходиться в Україні в момент запису в чергу і якщо номер і країни реєстрації вказані достовірно.

Результат – якісна верифікація транспортних засобів та єдині правила для всіх перевізників.

«Спростити перетин кордону – над цим у різних напрямках працює вся команда Відновлення України. Агентство відновлення працює над розбудовою пунктів пропуску – це збільшення пропускної спроможності, швидкість та зручність для перевізників. Комадна єЧерга, з якою тісно працюємо разом, постійно вдосконалює систему, забезпечуючи прозорі й чесні умови. Усе це – в постійному діалозі з ринком і тільки дослухаючись до його пропозицій», – сказав голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

Оновлення передбачає початок верифікації транспортних засобів в системі з 6 листопада. Вантажівки, яких ще немає в Україні, зможуть зареєструватись в чергу знову після перетину українського кордону. Завдяки інтеграції та верифікації, орієнтовний час перетину кордону може скорочуватись. Сповіщення можна отримувати в особистому кабінеті.

За час реалізації проєкту єЧерга кордон за онлайн-записом перетнуло майже 567 тисяч транспортних засобів, з яких 20 тисяч – автобуси.

Дякуємо всім, з ким розвиваємо і зміцнюємо єЧергу – колегам з Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства цифрової трансформації України, Укртрансбезпеки, Державної митної служби України, Державної прикордонної служба України, USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Відповіді на ТОП-10 запитань щодо послуги єЧерга